Publikacje

Artykuły i publikacje

Dom

Dzieci a porządek

Dzieci a porządek

Posiadanie dzieci w domu jest synonimem radości i zabawy. Jednak w domu panuje również bałagan. Ale to może się zmienić, jeśli nauczysz się organizować zabawki w łatwy i praktyczny sposób.

Nie potrzebujesz dużo miejsca na uporządkowanie zabawek , ani nie potrzebujesz dużo czasu. Wręcz przeciwnie, dzięki wskazówkom, których nauczysz się tutaj i przy pomocy samych dzieci, będziesz w stanie zrobić wszystko w krótkim czasie i przestrzeni. Kasy.

Co zrobić, aby zorganizować zabawki?

Oprócz utrzymywania porządku w domu, układanie zabawek z maluchami nauczy ich większej odpowiedzialności za własne rzeczy. Więc wezwij ich na pomoc. W ten sposób mogą również wyrazić swoją opinię, a także sprawić, że chwila będzie przyjemniejsza i przyjemniejsza. Ponadto ulubione zabawki staną się bardziej dostępne. 

1. Misie

Po rozdzieleniu zabawek i poznaniu najlepszego miejsca dla każdej z nich, zobacz, jak każdą z nich zorganizować. Pluszaki można ozdobić łóżko, ustawić na półkach, a nawet w koszu z tkaniny.

2. Gry planszowe i książki

Na półkach można zorganizować zarówno czytanie, jak i kolorowanki oraz gry. Możesz nawet umieścić je w niszach na ścianach. To samo dotyczy gier planszowych. Tak więc umieść je ułożone w stos na półce, pozostawiając te, które są najczęściej używane na wierzchu.

3. Lalki

Większe lalki, a także misie, mogą również ozdobić łóżko lub półkę, jeśli nie ma ich wiele. Z drugiej strony małe powinny pozostać w pudełkach. Połóż więc obok nich wszystkie akcesoria.

4. Samochodziki

Małe samochodziki i przedmioty kolekcjonerskie mogą otrzymać małe półki specjalnie dla nich. Pozostali mogą również zostać w pudełkach lub koszach. Ta kategoria obejmuje również samoloty, pociągi, ciężarówki i inne podobne zabawki.

5. Inne zabawki do zorganizowania

Jeśli dzieci nadal mają inne rodzaje zabawek, postępuj zgodnie z tą samą zasadą i podziel je na kategorie, aby je uporządkować. Posiadaj pudełka i kosze organizerów o różnych rozmiarach, aby zaspokoić potrzeby każdego rodzaju zabawki.

Wreszcie, teraz, gdy już wiesz, jak organizować zabawki , zastosuj wskazówki w praktyce i nigdy więcej nie będziesz mieć problemu z bałaganem w domu. Przede wszystkim oddziel zepsute zabawki, aby naprawić i oddziel te, w które dzieci już nie grają, aby przekazać je. Ułatwi to również organizację.

Udostępnij

O autorze