Publikacje

Artykuły i publikacje

Biznes

Korzyści, jakie Twoja firma może uzyskać dzięki rozwiązaniom wirtualnego biura

Korzyści, jakie Twoja firma może uzyskać dzięki rozwiązaniom wirtualnego biura

W adresie biura jest wiele, to adres Twojego biura daje pierwsze wrażenie Twojej marki. Jeśli adres Twojego biura jest w doskonałej lokalizacji, z pewnością zapewni Twojej firmie przewagę i wzmocni markę.

Jeśli więc myślisz o zajęciu się adresem biura wirtualnego dla swojej firmy, musisz pamiętać o pewnych rzeczach przed wyborem adresu biura wirtualnego –

Co to jest adres wirtualny?

Adres biura wirtualnego to miejsce, które zajmujesz, aby zarejestrować swoje biuro. Daje Twojej firmie fizyczny adres, ze wszystkimi usługami związanymi z biurem, takimi jak recepcjonista, sale konferencyjne i obsługa poczty, również bez długoterminowego zaangażowania.

Ty i Twój zespół nie musicie być tam obecni i możecie pracować z dowolnego miejsca, ale używajcie adresu biura wirtualnego jako adresu pocztowego, nadając w ten sposób swojej firmie tożsamość lokalizacji.

Większość firm przechodzi dziś na nowe sposoby pracy, ale podstawy pozostają takie same. musisz mieć swoje biuro zarejestrowane w jakimś miejscu. W takim przypadku adresy biur wirtualnych mogą okazać się opłacalne i wygodne.

Oto kilka sposobów, w jakie adres biura wirtualnego może pomóc Twojej firmie –
Otrzymujesz renomowany adres w doskonałej lokalizacji
Dzięki adresowi biura wirtualnego możesz posiadać adres w doskonałej lokalizacji, która jest dobrze skomunikowana i ma dobrą reputację. Rejestrując się w wirtualnej przestrzeni biurowej GoodWorks, możesz promować ją na wszystkich kanałach swojej działalności. Takich jak podpis e-mail, witryna internetowa i wpisy w Google Moja Firma. W ten sposób możesz w pełni czerpać korzyści z posiadania widocznego adresu.

Otrzymasz Wirtualnego Recepcjonistę

Nie musisz się martwić o żadne telefony do Twojego biura, ponieważ będzie dedykowany Wirtualny Recepcjonista, który odbierze Twoje telefony i zajmie się Twoją pocztą i przesyłkami w Twoim imieniu, dzięki czemu wszystko będzie bezproblemowe. W ten sposób możesz zainwestować swój czas tam, gdzie ma to największe znaczenie, dzięki czemu możesz skupić się na podstawowej pracy, a nie na pracy administracyjnej.

Dostajesz się do sieci i budujesz połączenia

Zajmując wirtualną przestrzeń biurową, stajesz się częścią dużej społeczności. Ponieważ wirtualne przestrzenie biurowe Goodworks są częścią przestrzeni coworkingowej Goodworks, możesz również czerpać korzyści z networkingu z innymi ludźmi. Będziesz mieć dostęp do sal konferencyjnych w razie potrzeby. Otwiera to świat pełen możliwości nawiązywania kontaktów z naszą doskonałą społecznością. W ten sposób możesz nawiązać nowe znajomości i poznać kolejnego dużego klienta.

Oszczędzasz pieniądze, nie płacąc kosztów ogólnych

Wirtualna przestrzeń biurowa to ekonomiczna opcja dla firm, które działają zdalnie i nie potrzebują pełnowartościowej powierzchni biurowej. Zajmując powierzchnię wirtualnego biura GoodWorks nie musisz płacić żadnych kosztów najmu ani kosztów utrzymania. Przy zerowej inwestycji kapitałowej w adres biurowy klasy premium zaoszczędzisz koszty, które pomogą Ci w krytycznych obszarach Twojej firmy.
Krótkoterminowa elastyczność
Dzięki członkostwu w wirtualnej powierzchni biurowej zyskujesz również elastyczność w zajmowaniu powierzchni na krótki lub długi okres, co nie jest możliwe w przypadku leasingu nieruchomości. Tutaj możesz rozszerzyć swój plan, gdy zajdzie taka potrzeba.
Niewątpliwie sytuacja pandemiczna przyniosła przedsiębiorstwom różnorodne straty i niepowodzenia. Ale eksperci zawsze wymyślali niestandardowe rozwiązanie, a jednym z dobrych przykładów jest włączenie wirtualna przestrzeń biurowa. W nadchodzących latach ta specyficzna kultura pracy nie będzie ograniczać się do dużych firm i organizacji. W rzeczywistości firmy każdej wielkości przyjmą go z zadowoleniem i będą czerpać z niego korzyści.

Udostępnij

O autorze