Publikacje

Artykuły i publikacje

Dom

Sufity napinane do krytych basenów

Sufity napinane do krytych basenów

Sufity napinane to doskonały wybór na sufity w krytych basenach. W tym poście przedstawiamy dziesięć bardzo dobrych powodów. Udostępniamy również podsumowanie kilku ostatnich zrealizowanych przez nas projektów sufitów basenowych.

Wiesz już, że chcesz iść na odcinek? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę.

Sufit napinany w krytym basenie

Sufity basenowe – 10 powodów, dla których warto stosować sufity napinane
1. Sufity napinane nie korodują, materiał jest odporny na wilgotne lub toksyczne gazy, takie jak siarka i chlor. Niezwykle wytrzymałe, elastyczne płótno jest wodoodporne i działa jako bariera dla wilgoci i korozyjnych oparów, które nie mogą przedostać się do pustej przestrzeni i metalowej konstrukcji nad sufitem. Ofertę znajdziecie na stronie dekodps.pl.

2. Sufity napinane mają powierzchnię antybakteryjną, dzięki czemu nie są narażone na tworzącą się na powierzchni mikroflorę (algi i grzyby).

3. Ponieważ sufity napinane są wodoodporne, mogą zapewnić dodatkową ochronę przed przeciekami, są w stanie pomieścić zaskakująco dużą ilość wody. Zobacz koniec tego filmu:

4. Sufity napinane są bardzo łatwe w utrzymaniu. Nasze sufity objęte są 10-letnią gwarancją. Nigdy nie będą wymagały ponownego malowania ani odnawiania. Elastyczne płótno jest całkowicie zmywalne i łatwe do czyszczenia.

5. Sufity napinane są przyjazne dla środowiska pod wieloma względami. W 100% nadają się do recyklingu. Mogą również zapewnić większą izolację pomieszczenia, działając jako uszczelnienie między dachem a pomieszczeniem, ale także zmniejszając ilość miejsca w pomieszczeniu, które musi być utrzymywane w cieple.

6. Mogą łatwo ukryć brzydkie sufity. Ponieważ sufity napinane są montowane pod oryginalnym sufitem lub dachem, można je łatwo wykorzystać do ukrycia brzydkich aspektów sufitów, takich jak odsłonięte rury lub przegrody. Są również elastyczne i mogą być zaprojektowane tak, aby pomieścić większość opraw oświetleniowych i innych urządzeń, takich jak klimatyzacja lub systemy alarmowe.

7. Opcje projektowe. Dzięki sufitom napinanym łatwiej jest być bardziej kreatywnym. Możesz drukować obrazy, czynić je przezroczystymi lub tworzyć różne kształty i poziomy na suficie. Nawet bardziej standardowy błyszczący sufit napinany może mieć potężny efekt, maksymalizując odbicie światła i zmarszczki z basenu. Działają również bardzo dobrze z różnymi systemami oświetleniowymi, takimi jak oświetlenie taśmowe.

8. Dobra akustyka. Sufity napinane oferują silne właściwości akustyczne, które mogą pomóc rozwiązać problemy z pogłosem hałasu, które często występują w krytych basenach.

9. Dobrze sprawdzają się na dużych przestrzeniach. Jedno płótno sufitowe napinane może pokryć powierzchnię 50 metrów kwadratowych. Pokrycie nawet tysięcy metrów kwadratowych za pomocą szyn łączących nad sufitem jest proste.

10. Są ekonomiczne. Wreszcie i co najważniejsze dla wielu osób to koszt. Koszt sufitów napinanych jest porównywalny z większością innych opcji sufitów. Są jednak znacznie szybsze i tańsze w montażu. Są również tańsze w utrzymaniu i wymianie.

Udostępnij

O autorze