Aktualności

 • rakietki-do-tenisa-stolowego-big.jpg
  2018-10-02

  Szkolny Turniej w Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców

  Serdecznie zapraszamy do udziału w turnieju wszystkich obecnych uczniów ZSP Zagórów. Turniej rozpoczynamy w czwartek o godzinie 13:25. Zapisy do turnieju u naszych nauczycieli wychowania fizycznego.

  WIÊCEJ

 • zespol-szkol-ponadgimnazjalnych-w-zagorowie-laureatem-konkursu-wielkopolska-szkola-roku-2018.jpg
  2018-09-26

  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie Laureatem konkursu Wielkopolska Szkoła Roku 2018

  25 września 2018 roku w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu odbyła  sięuroczysta Gala, podczas której Samorząd Województwa Wielkopolskiego wręczył nagrody i statuetki  szkołom nagrodzonym w III edycji konkursu o tytuł  „Wielkopolskiej Szkoły Roku”.

  WIÊCEJ

 • agro-show-2018-–-jubileusz-20-lecia[12].jpg
  2018-09-24

  AGRO SHOW 2018 – Jubileusz 20-lecia

  Od czwartku 20 września do niedzieli na lotnisku w wielkopolskich Bednarach odbyła się jubileuszowa międzynarodowa wystawa rolnicza. Agro Show to największa rolnicza impreza plenerowa w Europie i miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. To wystawa kompleksowa, swą ofertę prezentują producenci nawozów, środków ochrony roślin, nasion, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

  WIÊCEJ

 • 2018-09-24

  Ognisko IV Technikum Obsługi Turystycznej

  20 września br. odbyło się ognisko IV klasy Technikum Obsługi Turystycznej wraz z wychowawczynią p. Kamila Bartłomiejczak.

  WIÊCEJ

 • kostaneccy-na-pikniku-historycznym-w-poznaniu.jpg
  2018-09-20

  Kostaneccy na pikniku historycznym w Poznaniu

  Na terenie historycznego Fortu II w Poznaniu w dniu 15 września w piękny sobotni dzień odbył się piknik pn. „Historia Policji oraz jej rola w odzyskaniu niepodległości”. Wszyscy mieszkańcy Poznania i Wielkopolski odwiedzający w tym czasie fort Twierdzy Poznań znajdujący się przy ul. Obodrzyckiej w Poznaniu mieli niepowtarzalną okazję uczestnictwa w wyjątkowej lekcji historii z okazji rocznicy 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę i 100-lecia rocznicy utworzenia Policji.

  WIÊCEJ

 • spotkanie-klasowe-przy-grillu.jpg
  2018-09-20

  Spotkanie klasowe przy grillu

  14 września br. odbył się grill integracyjny I klasy Technikum Obsługi Turystycznej wraz z wychowawczynią p. Katarzyną Dropińską.
   

  WIÊCEJ

 • narodowe-czytanie.jpg
  2018-09-20

  Narodowe Czytanie

   W ramach akcji Narodowego Czytania uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wykładzie pt. Awantura o „Przedwiośnie”. Spór wokół powieści Stefana Żeromskiego wygłoszonym przez doktor Katarzynę Sobolewską. Spotkanie, które odbyło się w piątek, 14 września, w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Zagórowie cieszyło się dużym zainteresowaniem i zgromadziło wielu czytelników.

  WIÊCEJ

             

Facebook