Aktualności

 • sylwester-2017.jpg
  2018-01-12

  Sylwester 2017

  W Skokumiu Rada Rodziców przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie po raz pierwszy po kilkuletniej przerwie zorganizowała bal sylwestrowy. Pomysłodawcą balu była przewodnicząca Marzena Kuczmaszewska , której w tym nader trudnym przedsięwzięciu pomagali rodzice i uczniowie. Zabawa trwała do białego rana ,niestety za następnym sylwestrem trzeba będzie cierpliwie zaczekać kolejne 12 miesiecy.

  WIĘCEJ

 • etap-okregowy-v-olimpiady-wiedzy-o-turystyce.jpg
  2018-01-05

  Etap okręgowy V Olimpiady Wiedzy o Turystyce

  4 stycznia w Zespole Szkół Handlowych im. Bohaterów Czerwca 56’ w Poznaniu odbył się etap okręgowy V Olimpiady Wiedzy o Turystyce zorganizowanej przez Instytut Geografii Miast i Turyzmu Uniwersytetu Łódzkiego. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest Turystyka folklorystyczna- barwy regionu.

  WIĘCEJ

 • projekt-tradycyjny-sad.jpg
  2017-12-23

  Projekt "Tradycyjny sad"

  18 grudnia 2017 roku odbył się apel dotyczący projektu, w którym nasza szkoła ma zaszczyt wziąć udział, "Tradycyjny sad". Uczestnikami tego spotkania byli uczniowie z klasy 1 i 2 Liceum Ogólnokształcącego oraz uczniowie klasy 2 Zasadniczej Szkoły Zawodowej, jednak głównym bohaterem tego przedsięwzięcia był pan Zbigniew Ościsłowski, który interesuje się sadem i wszystkim, co z nim związane.

  WIĘCEJ

 • erasmus_kamila[1].jpg
  2017-12-21

  PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI REKRUTACYJNEJ

  Dnia 21 grudnia 2017 roku Komisja Rekrutacyjna rozpatrzyła zgłoszenia uczniów chętnych do odbycia praktyk zawodowych w Hiszpanii. Rekrutacja prowadzona była na wyjazd :  07-21.04.2018r- wyjazd technikum geodezyjnego i technikum obsługi turystycznej.

  WIĘCEJ

 • zyczenia-swiateczno-noworoczne[7].jpg
  2017-12-20

  Życzenia świąteczno-noworoczne

  Święta Bożego Narodzenia zbliżają się dużymi krokami. W niedzielę wieczorem zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej. Rozpocznie się oczekiwany czas Świąt…
  W szkole od wielu dni odczuwamy nastrój świąteczny. Pięknie przystrojone choinki, udekorowano klasy i hole szkoły, śpiew kolęd, przypominają nam, że niebawem będziemy świętować narodziny Pana.
  W związku ze zbliżającymi się Świętami życzymy całej Społeczności Szkolnej i wszystkim Czytelnikom Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku !

  WIĘCEJ

 • szlachetna-swiateczna-paczka-juz-przekazana!.png
  2017-12-20

  Szlachetna, świąteczna paczka już przekazana!

  Składamy serdeczne podziękowania Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom ZSP im. Braci Kostaneckich w Zagórowie za wsparcie podczas zbiórki na rzecz akcji Szlachetna Paczka.

  W imieniu obdarowanej Rodziny dziękujemy za szlachetność, dobro i otwartość na drugiego człowieka. Darowane rzeczy pomogą im w przygotowaniu się do świąt oraz mocno odciążą domowy budżet. Obdarowani dziękują wszystkim za okazane serce i poświęcony czas.

  Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze! Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za Szlachetne Serca!

   

  WIĘCEJ

 • DSC_0451.JPG
  2017-12-20

  Szkolenie z pierwszej pomocy pt. „W ratowaniu życia pierwsze minuty najważniejsze” dla uczniów klas III i IV

  W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie odbyło się bezpłatne szkolenie, w którym uczestniczyli uczniowie klas III i IV. Uczestnicy szkolenia mieli okazję do nabycia wiedzy i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa/ratownictwa i pierwszej pomocy.

  WIĘCEJ

                       

Facebook