Aktualności

 • źródło:www.mosslupca.pl
  2018-10-30

  III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Piłce Ręcznej Chłopców

  26 października odbyły się w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Strzałkowie Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Piłce Ręcznej Chłopców. Nasi chłopacy zajęli miejsce 3 przegrywając z ZSZ Słupca.

  WIĘCEJ

 • źródło:www.mosslupca.pl
  2018-10-30

  II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt

  19 października w ZSP w Zagórowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Nasza drużyna zajęła drugie miejsce.

  WIĘCEJ

 • world-travel-show-2018.jpg
  2018-10-23

  World Travel Show 2018

  Uczniowie naszej szkoły  wraz z opiekunami Panią Katarzyną Dropińską i Panią Kamilą Bartłomiejczak mieli okazję uczestniczyć w IV Edycji targów World Travel Show w największym w tej części Europy Centrum Targowo-Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Wyjazd odbył się 19 października 2018 roku. Krajem partnerskim tegorocznej edycji World Travel Show były Stany Zjednoczone.

  WIĘCEJ

 • spotkanie-integracyjne-i-klasy-szkoly-branzowej.jpg
  2018-10-15

  Spotkanie integracyjne I klasy Szkoły Branżowej

   W piątkowe popołudnie odbyło się integracyjne ognisko klasy I Szkoły Branżowej z wychowawczynią p. Eweliną Zehner. Integracja uczniów z klasy pierwszej to ważne wydarzenie, uczniowie poznają się na wzajem, mają możliwość poznania wychowawcy i wspólnych zainteresowań.

  WIĘCEJ

 • źródło:www.twojaslupca.pl
  2018-10-15

  Nagrody dla nauczycieli ZSP

  12.10.2018 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzałkowie odbyła  się uroczystość ponownego nadania szkole imienia Wincentego Witosa połączona z Powiatowymi Obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji dyrektorom oraz nauczycielom z naszego powiatu wręczono nagrody i podziękowania za ich owocną i wytrwałą pracę. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie może pochwalić się aż dwiema nagrodami.

  WIĘCEJ

 • dzien-edukacji-narodowej-2018.jpg
  2018-10-15

  Dzień Edukacji Narodowej 2018

  12 października w hali widowiskowo-sportowej odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w którym podkreśliliśmy wiodącą rolę nauczycieli w zapewnieniu najwyższej jakości edukacji.  

  WIĘCEJ

 • teleinformatycy-na-praktykach-w-grecji.jpg
  2018-10-13

  Teleinformatycy na praktykach w Grecji

  Na miesięczne praktyki zawodowe do Paralia Panteleimonos w Grecji poleciała grupa uczniów z Technikum Teleinformatycznego. Komisja rekrutacyjna wybrała 24 osoby. Młodzież musiała napisać list motywacyjny, CV oraz rozwiązać testy z języka angielskiego i krajoznawstwa. Brana była również pod uwagę sytuacja materialna wychowanka i opinia wychowawcy.

   

  WIĘCEJ

                       

Facebook