Aktualności

 • spektakl-profilaktyczny-z-udzialem-muzyka-grzegorza-„ornette”-stepien-gitarzysty-basowego-zespolu-oddzial-zamkniety.jpg
  2018-10-11

  Koncert profilaktyczny z udziałem muzyka Grzegorza „Ornette” Stępień - gitarzysty basowego zespołu Oddział Zamknięty

  W środę, 10 października  do ZSP w Zagórowie na spotkanie z młodzieżą przyjechał muzyk Grzegorz „Ornette” Stępień - gitarzysta basowy zespołu Oddział Zamknięty. Koncert profilaktyczny miał być przestrogą dla młodzieży przed braniem środków odurzających i narkotyków.

  WIĘCEJ

 • iv-jesienny-rajd-im-braci-kostaneckich.jpg
  2018-10-11

  IV Jesienny Rajd im. Braci Kostaneckich

   Jesienny Rajd im. Braci Kostaneckich był bardzo udany, głównie za sprawą pięknej pogody. Młodzież z zagórowskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych już po raz czwarty przemierzała szlaki Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego. Tym razem pod hasłem ”Dla Niepodległej”.

  WIĘCEJ

 • ii-miejsce-w-turnieju-historycznym-„powiat-slupecki-–-od-utraty-do-odzyskania-niepodleglosci”.jpg
  2018-10-10

  II miejsce w Turnieju historycznym „Powiat słupecki – od utraty do odzyskania niepodległości”

  Uczniowie klasy II i III liceum ogólnokształcącego zajęli II miejsce w  Turnieju historycznym „Powiat słupecki – od utraty do odzyskania niepodległości”. Był to pierwszy w historii powiatu słupeckiego interaktywny multimedialny turniej wiedzy historycznej.

  WIĘCEJ

 • Źródło:www.mgokzagorow.pl
  2018-10-10

  Bieg Peowiaka

  6 października 2018r nasza szkoła wspierała organizację  Biegu Peowiaka. Na dystansie 8 kilometrów rywalizowało około 100 biegaczy. Biegacze zostali udekorowani specjalnym medalem. Bieg połączony był z Dniem Pamięci o Zagórowskich Peowiakach, który odbył się dzień wcześniej, tj. 5 października w lesie w Osinach. 

  WIĘCEJ

 • 43406034_547564992349994_1670070966165700608_n.jpg
  2018-10-09

  SPOTKANIE Z DYREKTOREM BANKU W RZGOWIE

  Pan Dawid Majdecki Dyrektor oddziału Ludowego Banku Spółdzielczego w Rzgowie odwiedził uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie. Spotkanie, odbyło się 5 października w ramach zajęć z podstaw przedsiębiorczości. Wzięli w nim udział uczniowie klas I TE, I TOT, II TOT/TE i IV TG.

  WIĘCEJ

 • 2018-10-08

  Światowy Dzień Turystyki

  27 września świętowaliśmy w naszej szkole obchody Światowego Dnia Turystyki. Wydarzenie to organizowane jest od 1980 roku i powstało z inicjatywy UNWTO. Instytucja ta, będąca wyspecjalizowaną jednostką ONZ, zajmuje się kwestiami światowej turystyki. Zrzesza ona obecnie 156 krajów w tym Polskę.  

  WIĘCEJ

 • 2018-10-03

  Europejski Dzień Języków Obcych 2018

  Podobnie jak w zeszłym roku, 26 września świętowaliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji uczniowie przygotowali multimedialne prezentacje, które zostały puszczone na telewizorach na szkolnych korytarzach oraz gazetki okolicznościowe w pracowniach językowych. W Europie, Święto Języków jest obchodzone już od 17 lat. Pierwsza edycja Europejskiego Dnia Języków,  zorganizowana w 2001 roku wspólnie przez Radę Europy oraz Unię Europejską, odniosła ogromny sukces, wzbudzając  zainteresowanie milionów ludzi w  45 uczestniczących w tym wydarzeniu krajach. W ramach obchodów Dnia Języków podnoszono zalety językowej różnorodności Europy oraz propagowano uczenie się  języków.

  WIĘCEJ

                       

Facebook