Aktualności

 • nowe-auto-dla-zespolu-szkol-ponadgimnazjalnych-w-zagorowie.jpg
  2018-11-07

  Nowe auto dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie

  W środę 31 października 2018 na mocy Uchwały Zarządu Powiatu Słupeckiego nasza szkoła wzbogaciła się o kolejny (piąty już) samochód osobowy tym razem  9 – osobowy bus marki Citroen Jumpy, którego dotychczasowym użytkownikiem był Dom Pomocy Społecznej w Strzałkowie. Samochód wykorzystywany będzie głównie do przewozu młodzieży z klas branżowych  na praktyki zawodowe w gospodarstwach rolnych, warsztatach mechanicznych i  zakładach produkcji maszyn rolniczych.

  WIÊCEJ

 • podsumowanie-projektu-akademia-zawodowcow.jpg
  2018-10-30

  Podsumowanie projektu Akademia Zawodowców

  Projekt Akademia Zawodowców miał na celu podniesienie jakości kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Baraci Kostaneckich w Zagórowie i zdolności do zatrudnienia. Objął on 142 uczniów szkoły I był realizowany w okresie od 02.09.2016 do 31.08.2018 r.

  WIÊCEJ

 • źródło:www.mosslupca.pl
  2018-10-30

  III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Chłopców

  29 października w ramach Licealiady w Kowalewie Opactwie rozegrano  Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w unihokeju dziewcząt i chłopców. Drużyna dziewczyn zajęła czwarte, a drużyna chłopców trzecie miejsce.

  WIÊCEJ

 • praktyki-w-agro-rami.jpg
  2018-10-30

  Praktyki w AGRO RAMI

  Dnia 26 października na ciekawe zajęcia praktyczne do firmy AGRO RAMI – naszego nowego partnera w edukacji, wybrali się uczniowie kształcący się w zawodzie mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych.

  WIÊCEJ

 • źródło:www.mosslupca.pl
  2018-10-30

  III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Piłce Ręcznej Chłopców

  26 października odbyły się w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Strzałkowie Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Piłce Ręcznej Chłopców. Nasi chłopacy zajęli miejsce 3 przegrywając z ZSZ Słupca.

  WIÊCEJ

 • źródło:www.mosslupca.pl
  2018-10-30

  II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt

  19 października w ZSP w Zagórowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Nasza drużyna zajęła drugie miejsce.

  WIÊCEJ

 • world-travel-show-2018.jpg
  2018-10-23

  World Travel Show 2018

  Uczniowie naszej szkoły  wraz z opiekunami Panią Katarzyną Dropińską i Panią Kamilą Bartłomiejczak mieli okazję uczestniczyć w IV Edycji targów World Travel Show w największym w tej części Europy Centrum Targowo-Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Wyjazd odbył się 19 października 2018 roku. Krajem partnerskim tegorocznej edycji World Travel Show były Stany Zjednoczone.

  WIÊCEJ

             

Facebook