Aktualności

 • spotkanie-integracyjne-i-klasy-szkoly-branzowej.jpg
  2018-10-15

  Spotkanie integracyjne I klasy Szkoły Branżowej

   W piątkowe popołudnie odbyło się integracyjne ognisko klasy I Szkoły Branżowej z wychowawczynią p. Eweliną Zehner. Integracja uczniów z klasy pierwszej to ważne wydarzenie, uczniowie poznają się na wzajem, mają możliwość poznania wychowawcy i wspólnych zainteresowań.

  WIÊCEJ

 • źródło:www.twojaslupca.pl
  2018-10-15

  Nagrody dla nauczycieli ZSP

  12.10.2018 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzałkowie odbyła  się uroczystość ponownego nadania szkole imienia Wincentego Witosa połączona z Powiatowymi Obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji dyrektorom oraz nauczycielom z naszego powiatu wręczono nagrody i podziękowania za ich owocną i wytrwałą pracę. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie może pochwalić się aż dwiema nagrodami.

  WIÊCEJ

 • dzien-edukacji-narodowej-2018.jpg
  2018-10-15

  Dzień Edukacji Narodowej 2018

  12 października w hali widowiskowo-sportowej odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w którym podkreśliliśmy wiodącą rolę nauczycieli w zapewnieniu najwyższej jakości edukacji.  

  WIÊCEJ

 • teleinformatycy-na-praktykach-w-grecji.jpg
  2018-10-13

  Teleinformatycy na praktykach w Grecji

  Na miesięczne praktyki zawodowe do Paralia Panteleimonos w Grecji poleciała grupa uczniów z Technikum Teleinformatycznego. Komisja rekrutacyjna wybrała 24 osoby. Młodzież musiała napisać list motywacyjny, CV oraz rozwiązać testy z języka angielskiego i krajoznawstwa. Brana była również pod uwagę sytuacja materialna wychowanka i opinia wychowawcy.

   

  WIÊCEJ

 • spektakl-profilaktyczny-z-udzialem-muzyka-grzegorza-„ornette”-stepien-gitarzysty-basowego-zespolu-oddzial-zamkniety.jpg
  2018-10-11

  Koncert profilaktyczny z udziałem muzyka Grzegorza „Ornette” Stępień - gitarzysty basowego zespołu Oddział Zamknięty

  W środę, 10 października  do ZSP w Zagórowie na spotkanie z młodzieżą przyjechał muzyk Grzegorz „Ornette” Stępień - gitarzysta basowy zespołu Oddział Zamknięty. Koncert profilaktyczny miał być przestrogą dla młodzieży przed braniem środków odurzających i narkotyków.

  WIÊCEJ

 • iv-jesienny-rajd-im-braci-kostaneckich.jpg
  2018-10-11

  IV Jesienny Rajd im. Braci Kostaneckich

   Jesienny Rajd im. Braci Kostaneckich był bardzo udany, głównie za sprawą pięknej pogody. Młodzież z zagórowskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych już po raz czwarty przemierzała szlaki Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego. Tym razem pod hasłem ”Dla Niepodległej”.

  WIÊCEJ

 • ii-miejsce-w-turnieju-historycznym-„powiat-slupecki-–-od-utraty-do-odzyskania-niepodleglosci”.jpg
  2018-10-10

  II miejsce w Turnieju historycznym „Powiat słupecki – od utraty do odzyskania niepodległości”

  Uczniowie klasy II i III liceum ogólnokształcącego zajęli II miejsce w  Turnieju historycznym „Powiat słupecki – od utraty do odzyskania niepodległości”. Był to pierwszy w historii powiatu słupeckiego interaktywny multimedialny turniej wiedzy historycznej.

  WIÊCEJ

             

Facebook