Aktualności

 • źródło:www.twojaslupca.pl
  2018-05-11

  Młodzież ZSP na obchodach Święta Konstytucji

  W tym roku Uroczystości Obchodów Święta Konstytucji 3 Maja rozpoczęły się mszą świętą. Po złożeniu wiązanek w miejscach pamięci narodowej Orkiestra Reprezentacyjna Miasta Zagórów poprowadziła wszystkich na Duży Rynek.

  WIĘCEJ

 • źródło:www.twojaslupca.pl
  2018-05-11

  Uczniowie ZSP brali udział w Próbie Bicia Rekordu Guinnessa w tańczeniu Poloneza w Słupcy na Stadionie Leśnym

  Impreza została zorganizowana przez słupecki Urząd Miasta w ramach 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Układ przygotowały Karolina Wilczewska i Joanna Zastawa. Taniec, który trwał ponad pół godziny, odtańczyło prawie 600 osób.

  WIĘCEJ

 • dzien-absolwenta-2018.jpg
  2018-04-29

  Dzień Absolwenta 2018

  W piątek 24 kwietnia podczas wzruszającej uroczystości Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych pożegnał swoich absolwentów rocznika 2018. Były wyróżnienia dla najlepszych uczniów, listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców oraz nagrody i dyplomy za działalność na rzecz szkoły. Absolwentem roku został Filip Woźny, za uzyskanie najwyższych wyników w nauce.

  WIĘCEJ

 • drugi-sejmik-mlodziezy-wojewodztwa-wielkopolskiego.jpg
  2018-04-27

  Drugi Sejmik Młodzieży Województwa Wielkopolskiego

  Uczniowie 3 klasy Technikum Teleinformatycznego w ZSP Zagórów Krystian Żelek oraz Jerzy Piersiala uczestniczyli w drugim już Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego pn. „Młodzi Wielkopolanie o patriotyzmie w XXI w.”, który odbył się 26 kwietnia w siedzibie Samorządu Województwa Wielkopolskiego, w Sali Sesyjnej Sejmiku Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Projekt przygotowała przewodnicząca Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Zofia Szalczyk.

  WIĘCEJ

 • zajecia-praktyczne-z-makita[19].jpg
  2018-04-27

  Zajęcia praktyczne z Makitą

  19 kwietnia uczniowie z Zasadniczej Szkoły Zawodowej MOPiMR mieli możliwość uczestniczyć w pokazie narzędzi i elektronarzędzi firmy ,,MAKITA". Uczniowie mogli praktycznie wypróbować wiele elektronarzędzi w praktyce.

  WIĘCEJ

 • i-miejsce-w-xxvi-mistrzostwach-pierwszej-pomocy-powiatu-slupeckiego.jpg
  2018-04-25

  I miejsce w XXVI Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Powiatu Słupeckiego

  24 kwietnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie odbyły się XXVI Mistrzostwa Pierwszej Pomocy   Powiatu Słupeckiego. Organizatorem był Słupecki Zarząd PCK. Honorowy patronat nad imprezą objął Starosta Słupecki Mariusz Roga, który ufundował nagrody uczestnikom mistrzostw.

  WIĘCEJ

 • nowe-auto-do-nauki-jazdy.jpg
  2018-04-20

  Nowe auto do nauki jazdy

  20 kwietnia na potrzeby praktycznej nauki jazdy dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie, Starostwo Powiatowe w Słupcy zakupiło do celów dydaktycznych samochód osobowy marki KIA 1.4 Rio „L” rocznik 2018, wyposażona jak typowy samochód przeznaczony do nauki jazdy. Koszt nowego auta – 58.490,00 zł. W rozliczeniu nowego auta zostało oddane dotychczas użytkowane.

  WIĘCEJ

                       

Facebook